top of page
Matkaautod-ja-matkabuss-mere-ääres.jpg

Karavanimessi eksponendid

MATKASUVILAD.ee (Heidenline OÜ)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

MATKASUVILAD.ee on Eesti juhtiv ja Baltikumi suurim matkasuvilate teeninduskeskus, mis pakub laia valikut teenuseid matkaautode ja haagissuvilate müügisalongi, karavanitarvikute esinduskaupluse, remonditöökoja ja pesula näol – kõike vajalikku ühele matkasõiduki omanikule.

18-ne tegutsemisaasta jooksul pakutakse mitte ainult matkasuvilaid, vaid terviklahendusi ja lisaks ka teadmisi, kogemusi ja kogukonda, et aidata luua meeldejäävaid hetki ja puhkuse seiklusi. Ollakse pühendunud jagama oma kirge matkasuvilate maailma vastu ja edendama karavanikultuuri Eestis.

 

Matkasuvilad.ee esindab Eestis CARTHAGO, HYMER, ADRIA, HOBBY, FENDT-CARAVAN, AFFINITY, SUN LIVING, BEACHY ja ERIBA kaubamärke. CaravanFestil on nad kohal ikka oma parima valikuga, väljapanek saab olema põnev.

 

Matkasuvilad.ee on ametlik teeninduspartner TRUMA, ALDE, DOMETIC,THETFORD, VB Airsuspension ja

AL-KO kaubamärkidele, sh teostatakse garantiikäsitlust.

Matkasuvilad.ee motoks on alati olnud võimalikult kvaliteetsete ja põhjamaisesse kliimasse sobivate mudelite pakkumine. Kvaliteedis allahindlust ei tehta ja soov on alati leida oma klientidele kõige sobivam matkasuvila, arvestades kliendi erisoove ja nõudmisi. Olles Eesti liisingfirmade ametlik koostööpartner, aitame kliendil leida sobiva finantseeringu.

Kõikide CaravanFesti külastajate vahel läheb Matkasuvilad.ee poolt loosi mitmeid auhindu. Külasta väljapanekut ja pane ennast kirja!

www.matkasuvilad.ee

MOTORHOME.ee (AD Consult OÜ)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

MOTORHOME.ee tegeleb matkautode ja haagiselamute müügi ning renditeenuse pakkumisega aastast 2017. Ettevõte on maaletooja ning edasimüüja Eestis Itaalia päritolu MOBILVETTA, McLOUIS ning ROLLER TEAM matkaautodele, Saksamaal toodetavate premium-klassi kuuluvate FRANKIA matkaautodele ning Rootsi päritolu, samuti premium-klassi KABE matkaautodele ja haagiselamutele.

CaravanFest messile toob MOTORHOME.ee välja kõige uuemad, värskelt saabunud matkaautode ja haagiselamute mudelid. Tootjate FRANKIA, KABE, MOBILVETTA, ROLLER TEAM, McLOUIS matkaautode ja haagiselamute ametliku maaletoojana Eestis, näitab MOTORHOME.ee karavanimessil nende parimat valikut. MOTORHOME.ee’st leiab endale soetamiseks kõigi nende tootjate enamlevinud mudelid ja uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. MOTORHOME.ee teeb koostööd kõikide suuremate pankadega ning matkaauto liisimiseks leiavad kindlasti parima lahenduse.

www.motorhome.ee

Pro-Caravan Estonia OÜ

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused

Pro-Caravan Estonia OÜ tegeleb matkaautode ja haagissuvilate müügi ja hooldusega ning tarvikute paigalduse ja müügiga. CaravanFestil esitleb ettevõte Rapido, Knaus ja Weinsberg matkaautosid ning Tabbert haagissuvilaid.

Carsland OÜ

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; teenused

Carsland OÜ tegeleb matkaautode, haagissuvilate ja minibusside rendi, müügi ning remondiga. Ettevõte esindab Baltikumis ka Türgi tootja Başoğlu Caravan'i.

www.carsland.ee

K.G. Knutsson AS

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

K.G. Knutsson AS (KGK) on üle 25 aasta esindanud rahvusvahelisi kvaliteetseid kaubamärke nagu Dometic, Thetford, Thule, Hella, Webasto, Victron Energy ja paljud teised. Ettevõte pakub lahendusi autondusele, põllumajandusele, merendusele ja tööstusele koos vajaliku tehnilise toe ja hooldusega. KGK tootevalikust leiab laia valiku tooteid matkaautodele alates külmikutest kuni päikesepaneelideni. Messil saab tutvuda Thule, Webasto, Dometic/Mobicool, Indel-B, Victron Energy, Thetford ja Hella toodetega.

www.kgk.ee

Autoelamu.ee (ProREX)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused

ProREX tegeleb aastast 2006 uute autoelamute ja haagissuvilate müügi ja rendiga Eestis Saksa suurtelt kvaliteettootjatelt. Samuti müüvad ja paigaldavad nad originaalvaruosi ja karavanitarvikuid ning teostavad autoelamute ja haagissuvilate hooldus- ja parandustöid. Ettevõte esindab Eestis kaubamärke Dethleffs, Sunlight, Pössl, Knaus, Weinsberg, Eura Mobil, Tischer, Movera ja Fiamma.

www.autoelamu.ee

RV House

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad

RV House on Across matkaautode ja haagissuvilate edasimüüja Eestis ning lisaks tegelevad nad ka matkaautode rendiga. Acrossi tootevalik varieerub O1 kategooria haagissuvilatest kuni inva matkaautodeni.

www.rvhouse.eu

IG Camper Van

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused

IG Camper Van on Leedu ettevõte, mis tegeleb kaubikute ümberehituse ning erinevate tarvikute tootmise ja müügiga. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad muuhulgas CNC freesimine, laserlõikus, mööbli disainimine ja valmistamine, pop-up katuste ja voodite paigaldamine, heliisolatsiooni ja soojustuse paigaldamine, elektritööd, gaasi- ja veesüsteemide paigaldamine, katuseraamide, valgustuse ja muude detailide paigaldamine jm.

www.igcampervan.com

Ideal Auto OÜ 

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed

Ideal Auto on LMC matkaautode ja haagissuvilate ametlik edasimüüja Eestis. Lisaks müüb ettevõte Movera tarvikuid.

www.idealauto.ee

Iv Pluss AS

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; matkavarustus

Iv Pluss tegeleb matkaautode müügi, rendi ja teeninduse ning matkavarustuse müügiga. Ettevõte esindab Eestis kaubamärke Laika Caravans ja Globe-Traveller.

www.ivpluss.ee

V Motors OÜ

Kategooria: matkaautod, haagissuvilad, matkabussid

V Motors tegeleb Volkswageni matkabusside ja sõiduautode müügi, hoolduse ja rendiga.

www.vmotors.ee

Wild OÜ (CARAVAN4U)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed

Wild OÜ tegeleb haagissuvilate müügi ja hooldusega ning lisavarustuse ja haagiste keemia müügiga. Ettevõte esindab Eestis kaubamärke Niewiadow ja Royal.

www.caravan4u.ee

Avvs OÜ

Kategooria: matkaautod, haagissuvilad, matkabussid; tarvikud ja seadmed; teenused

Avvs OÜ tegeleb kaubikute ja suuremate busside ümberehitusega ning lisavarustuse paigaldusega.

www.avvs.ee

Haagisepere (Wirenius OÜ) 

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; teenused

Haagisepere on pereettevõte, mis tegeleb karavanide hoolduse, remondi ja renoveerimisega. Nende suurte kogemustega meeskond on teile abiks järgmiste teenustega: ostu- ja müügieelne nõustamine, ümberehitus, kere taastamine, värvitööd, veetihenduse liimimine, gaasiseadmete hooldus, lisavarustuse paigaldus ja muu karavanidega seonduv.

www.haagisepere.ee

Puna Vanlife SIA

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad

Puna Vanlife on Läti ettevõte, mis tegeleb kaubikute ümberehitusega matkaautodeks. 

www.punavanlife.lv

Moller Auto

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad

Moller Auto on ametlik Volkswageni ja Škoda edasimüüja Eestis. Messil esitlevad nad Volkswagen Amarok, ID.Buzz, Tiguan ja Passat värskeid mudeleid.

www.mollerauto.ee

Reemet Kasekamp

Kategooria: matkaautod, haagissuvilad, matkabussid

Reemet on aktiivne vanahärra, kes esitleb messil omavalmistatud matkaautot ning tutvustab oma lugu - millal tekkis mõte ehitada autoelamu, kuidas see kujunes ja kuidas ehitusprotsess on kulgenud. Reemeti soov on innustada ja julgustada teisigi leiutaja-nokitseja hingega inimesi tegutsema.

Energiakaubamaja OÜ

Kategooria: tarvikud ja seadmed

Energiakaubamaja OÜ pakub erinevaid energialahendusi: mobiilseid ja statsionaarseid akusüsteeme, päikesepaneele, invertereid, nutikodu seadmeid jpm.

www.energiakaubamaja.ee

Adventure Jack OÜ

Kategooria: matkavarustus

Adventure Jack OÜ tegeleb auto katusetelkide ja markiiside müügi ja rendiga. Messil näeb nende stendis Adventure Kings katusetelke ja markiise.

www.adventurejack.ee

BALTIC OVERLANDERS (OVERLAND READY SIA)

Kategooria: matkavarustus

Läti ettevõte Baltic Overlanders esitleb messil James Baroud katusetelki, Egoe Nest köögi- ja voodikomplekte ning Alu-Cab katusetelki. James Baroud katusetelgid on väga kvaliteetsed, vastupidavad ja mugavad ning sobivad ideaalselt telkimiseks ja väliseiklusteks. Telgi disain võimaldab väga lihtsat paigaldust. Egoé Nest muudab tavalise auto mugavaks matkaautoks vaid mõne minutiga. Alu-Cab pakub matkajatele uuenduslikke varikatuste ja katusetelkide lahendusi ning tarvikuid.

www.balticoverlanders.eu

Sindelkatuse OÜ

Kategooria: matkavarustus

Sindelkatuse OÜ tegeleb UBCO elektriliste mopeedide ja seiklusrataste müügi ja rendiga. Tegemist on Uus-Meremaa ettevõtte loodud keskkonnasõbralike ja vaiksete kaheveoliste sõidukitega, mis sobivad hästi nii linna- kui ka maasõitudeks. 

www.2x2.ee

Salamaa Camping

Kategooria: turism

Salamaa Camping asub Eesti ühes kaunimas paigas Taevaskojas, kust legendaarsed Taevaskoja liivakivi paljandid jäävad vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Kämpingus on karavanikohad ning telkimiskohad. Messil tutvustab Salamaa lähemalt oma kämpingut ja selle võimalusi, ümbritsevat piirkonda ning jõelaev Lonnyt, mida nad samuti opereerivad.

www.estcamping.ee

Camping Pikseke

Kategooria: turism

Camping Pikseke asub maalilises Haapsalu väikelinnas kesklinna vahetus läheduses. Messil tutvustab Pikseke oma majutusvõimalusi karavanituristidele ja telkijatele ning samuti kämpingmajades peatumisvõimalusi. Lahkesti jagatakse infot ka kohalike tegevuste ja vaatamisväärsuste kohta.

www.campingpikseke.com

Solar Caravan Park

Kategooria: turism

Solar Caravan Park tutvustab messil oma kämpingut, mis asub Pärnu kesklinna (10 km) ja Valgeranna (6 km) turismipiirkondade vahetus läheduses. Solari kämpingus on teretulnud nii matkaautode ja haagissuvilatega puhkajad kui telkijad. Tänu suurtele parklakohtadele on võimalikult palju privaatsust igal karavanpargis viibijal. Oodatud on kõik, kes hindavad rahulikku keskkonda ja puhtas õhus viibimist. Solar Caravan Park toimib valdavalt päikeseenergial.

www.solarcaravan.ee

SIA Apaļkalns ja Usma SPA SIA

Kategooria: turism

Apaļkalns ja USMA Spa Hotel & Camping on Lätis asuvad kämpingud. Messil tutvustavad nad lisaks endale ka teisi Balti riikide kämpinguid ning jagavad infot selle kohta, milliseid põnevaid kohti Lätis külastada ja mis tegevusi ette võtta. Muuhulgas tutvustavad nad Gauja jõe rahvusparki ning sealseid matkamise, kanuumatkade, jalgrattasõidu jm võimalusi ning huvipunkte.

www.apalkalns.lv

www.usma.lv

Klubi Eesti Karavan

Kategooria: turism

Klubi Eesti Karavan on Eesti suurim ja vanim karavaniklubi, kuhu kuulub üle 800 karavanihuvilise. Messil tutvustavad nad oma tegemisi ning klubi liikmeks olemise eeliseid.  

www.eestikaravan.eu

Beneficium OÜ / Kesk-Eesti Giidid

Kategooria: turism

Messil tutvustatakse Soome karavani kohti ning giiditeenust nii Eestis kui Soomes.

Haagissuvila-interjöör.jpg
bottom of page