top of page
Matkaautod-ja-matkabuss-mere-ääres.jpg

Karavanimessi eksponendid

MOTORHOME.ee (AD Consult OÜ)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

MOTORHOME.ee tegeleb matkautode ja haagiselamute müügi ning renditeenuse pakkumisega aastast 2017. Ettevõte on maaletooja ning edasimüüja Eestis Itaalia päritolu MOBILVETTA, McLOUIS ning ROLLER TEAM matkaautodele, Saksamaal toodetavate premium-klassi kuuluvate FRANKIA matkaautodele ning Rootsi päritolu, samuti premium-klassi KABE matkaautodele ja haagiselamutele.

CaravanFest messile toob MOTORHOME.ee välja kõige uuemad, värskelt saabunud matkaautode ja haagiselamute mudelid. Tootjate FRANKIA, KABE, MOBILVETTA, ROLLER TEAM, McLOUIS matkaautode ja haagiselamute ametliku maaletoojana Eestis, näitab MOTORHOME.ee karavanimessil nende parimat valikut. MOTORHOME.ee’st leiab endale soetamiseks kõigi nende tootjate enamlevinud mudelid ja uue matkaauto leiab kindlasti ka kõige nõudlikuma maitsemeelega klient. MOTORHOME.ee teeb koostööd kõikide suuremate pankadega ning matkaauto liisimiseks leiavad kindlasti parima lahenduse. 

 

Kõikide MOTORHOME.ee väljapaneku külastajate ja loosikupongi täitjate vahel läheb messi viimasel päeval loosi tasuta 3-päevane matkaauto rent.

www.motorhome.ee

MATKASUVILAD.ee (Heidenline OÜ)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

Matkasuvilad.ee on Eesti juhtiv matkasuvilate ja karavanitarvikute müüja, kes on turul matkaautode ja haagissuvilate müügiga tegelenud juba 17 aastat. Lisaks matkaautode ja haagissuvilate hooldusele ja remondile, paigaldavad nad oma töökojas kõikvõimalikku lisavarustust matkasuvilatele. 

Caravanfestil on Matkasuvilad.ee kohal oma parima valikuga. Eestisse on kohale jõudnud hea valik uusi 2023. aasta matkaautosid ja haagissuvilaid ning väljapanek saab olema põnev. Võimalik on tutvuda Adria ja premiumklassi lipulaeva Carthago matkaautodega ning Hobby ja Fendt tehaste haagissuvilatega.

 

Matkasuvilad.ee motoks on alati olnud võimalikult kvaliteetsete ja põhjamaisesse kliimasse sobivate mudelite pakkumine. Kvaliteedis allahindlust ei tehta ja soov on alati leida oma klientidele kõige sobivam matkasuvila, arvestades kliendi erisoove ja nõudmisi.

 

Kõikide CaravanFesti külastajate vahel läheb Matkasuvilad.ee poolt loosi laste haagissuvila NUBUL väärtusega 2200 €. Loosimisel osalemiseks tuleb Matkasuvilad.ee stendis täita vastav sedel.

www.matkasuvilad.ee

Caravan Expert OÜ

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused

Caravan Expert OÜ tegeleb matkaautode ja haagissuvilate müügi, rendi, eriprojektide, kahjukäsitluse ja remondiga ning lisatarvikute müügi ja paigaldusega. Messil esitlevad nad tänapäeval Euroopas väga populaarseid compact klassi matkaautosid (uus 2023 a. mudel  Giottiline C66, Itineo Nomad 2023a CS660, KNAUS VAN Ti 640MEG, Roller Team Zefiro Advance 285TL, Roller Team Livingstone 5). Lisaks on väljas TELECO ja TELAIR tooted, voolumuundurid, õhukonditsioneerid, päiksepaneelid, laadimise kontrollerid ja liitiumakud matkaautodele.

www.caravanexpert.ee

Autoelamu.ee (ProREX)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused

ProREX tegeleb aastast 2006 uute autoelamute ja haagissuvilate müügi ja rendiga Eestis Saksa suurtelt kvaliteettootjatelt. Samuti müüvad ja paigaldavad nad originaalvaruosi ja karavanitarvikuid ning teostavad autoelamute ja haagissuvilate hooldus- ja parandustöid. Messil esitleb ProREX DETHLEFFS autoelamuid ja haagissuvilaid ning WEINSBERG haagissuvilaid. Samuti MOVERA karavanitarvikuid.

www.autoelamu.ee

Autocamper OÜ

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

Autocamper OÜ tegeleb autoelamute, matkaautode ja haagissuvilate müügi ja nende tehnilise toega, samuti tarvikute müügi ja paigaldusega. Messil esitlevad nad firma LMC autoelamuid/matkaautosid ja haagissuvilaid ning firmade Movera ja Silwy tarvikuid.

www.autocamper.ee

K.G. Knutsson AS

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; teenused; matkavarustus

K.G. Knutsson AS (KGK) on üle 25 aasta esindanud rahvusvahelisi kvaliteetseid kaubamärke nagu Dometic, Thetford, Thule, Hella, Webasto, Victron Energy ja paljud teised. Ettevõte pakub lahendusi autondusele, põllumajandusele, merendusele ja tööstusele koos vajaliku tehnilise toe ja hooldusega. KGK tootevalikust leiab laia valiku tooteid matkaautodele alates külmikutest kuni päikesepaneelideni. Messil saab tutvuda Thule, Webasto, Dometic/Mobicool, Indel-B, Victron Energy, Thetford ja Hella toodetega. Lisaks esitletakse Hero Camper minikaravani.

www.kgk.ee

City Motors AS

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad

City Motors esindab Eestis Saksamaal toodetud Ahorn Camp matkaautosid, mis on ehitatud Renault Trafic või Renault Master baasile. CaravanFestil on City Motors väljas Renault Trafic Van City matkaautoga, kuid võimalik on teha tehase tellimusi ka teistele mudelitele. Samuti on City Motors abiks sobiva vähekasutatud matkaauto leidmisel Euroopast.

www.ahorn.ee

Grriin OÜ (RV House) ja Kämperhelp

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; teenused

Grriin OÜ tegeleb matkaautode ja haagissuvilate rendiga ning alates sellest aastast on nad Across Car'i ametlik esindaja ning maaletooja Eestis. Messile toovad nad lähemalt tutvumiseks ühe oma rendi matkaauto ning kohapeal saab soovi korral endale järgmiseks puhkuseks ka meelepärase matkaauto broneerida. Ja seda mõningate boonustega, mida pakutakse ainult messi raames kohapeal. Lisaks jagatakse infot Across Car'i matkaautode ja haagissuvilate ning nende erinevate variantide kohta. 

Samas stendis on väljas ka Kämperhelp, kes tutvustab erinevaid lisavarustuse ning selle paigalduse võimalusi ning teisi enda poolt pakutavaid teenuseid matkaautodele ja haagissuvilatele. 

www.rvhouse.eu

www.kamperhelp.ee

IG camper van (IG Production, MB)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; tarvikud ja seadmed; matkavarustus

IG camper van tegeleb minivan busside ümberehituse ning erinevate tarvikute tootmise ja müügiga. Messil on nad väljas kahe ümberehitatud bussiga, millele on paigaldatud nende poolt pakutav voodiks transformeeruv katus, iseehitatud mööbel ja päikesepaneelid.  

www.igcampervan.com

5+ Suvi OÜ 

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad

5+ Suvi tegeleb Wildest minihaagissuvila müügiga, mis on robustse ehitusega ja mõeldud maastikul kasutamiseks. 5+ Suvi stendis saavad kõik Wildest minihaagissuvilaga lähemalt tutvuda.  

www.wildest.camp

Haagisepere (Wirenius OÜ) 

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; teenused

Haagisepere on pereettevõte, mis tegeleb karavanide hoolduse, remondi ja renoveerimisega. Nende suurte kogemustega meeskond on teile abiks järgmiste teenustega: ostu- ja müügieelne nõustamine, ümberehitus, kere taastamine, värvitööd, veetihenduse liimimine, gaasiseadmete hooldus, lisavarustuse paigaldus ja muu karavanidega seonduv. 

 

CaravanFestil on Haagisepere väljas haagissuvilaga, mis on saanud tugeva niiskuskahjustuse. Demonstreerimaks veelekke tagajärgi ning kuidas nende käte all selliste kahjustustega haagissuvila uue elu saab, on karavani üks külg Haagisepere poolt vee- ja niiskustihedaks tehtud ja teine pool mitte. Nii saavad kõik messi külastajad näha, kui oluline on veekahjustuse vältimine ning kuidas on võimalik selliste kahjustustega haagissuvila või matkaauto taastada. Lisaks jagab Haagisepere messil infot oma teiste pakutavate teenuste kohta ning kindlasti saab igaüks kohapeal soovi korral ka nõu küsida. 

www.haagisepere.ee

Reemet Kasekamp

Kategooria: matkaautod, haagissuvilad, matkabussid

Reemet on aktiivne vanahärra, kes esitleb messil omavalmistatud matkaautot ning tutvustab oma lugu - millal tekkis mõte ehitada autoelamu, kuidas see kujunes ja kuidas ehitusprotsess on kulgenud. Reemeti soov on innustada ja julgustada teisigi leiutaja-nokitseja hingega inimesi tegutsema.

Eelsoojendid OÜ

Kategooria: tarvikud ja seadmed; teenused

Eelsoojendid OÜ on Autoterm vedelik- ja õhksoojendite ametlik maaletooja Eestis ning tegeleb igapäevaselt antud kaubamärgi toodete turustamise, müügi, paigalduse jms. Samuti küttesüsteemide täislahenduste projekteerimise ning realiseerimisega. Messil saab nende stendis tutvuda Autotermi õhk- ja vedeliksoojenditega, õhujagamisüsteemi komponentidega, veesõidukitele ja matkaautodele mõeldud lahendustega ning aktiivsete ja passiivsete vedeliksoojusvahetite süsteemidega. Samuti on võimalik kohapeal katsetada ning proovida aktiivseid stende ning saada osa audiovisuaalsest programmist. Stendis väljasolevas bussis saab vahetult näha, kuidas erinevad juhtseadmed töötavad. 

 

CaravanFestil on kõik Autotermi tooted letihinnast messipäevade raames -20% . Messi ajal Autotermi tooteid ostnud klientide vahel loositakse välja mitmeid põnevaid auhindu.

www.autoterm.ee

Parkli HL OÜ

Kategooria: tarvikud ja seadmed

Parkli HL OÜ tegeleb soojendusseadmete ja kliimaseadmete müügi ning remondiga. Saksa firma TRUMA esindajana pakuvad nad kogu antud ettevõtte toodangut. Messil esitleb Parkli TRUMA kütteseadmeid, boilereid, kliimaseadmeid ja külmkappe. Lisaks on nendel kaasas päikesepaneelid, mis sobilikud „suvilatele ratastel“.

www.parkli.ee

Mobiled Estonia OÜ

Kategooria: tarvikud ja seadmed

Mobiled Estonia OÜ pakub innovaatilisi kaasaskantavaid energialahendusi. Messil saab tutvuda nende akujaamade ja päikesepaneelidega.

www.mobiled.ee

Adventure Jack OÜ

Kategooria: ratastel majad ja minimajad; matkavarustus

Adventure Jack OÜ tegeleb auto katusetelkide müügi ja rendiga ning haagissauna ja kümblustünni rendiga. Messil näeb nende stendis Adventure Kings "Tourer" lahtivolditavat ja pikendatud varikatusega soft-shell tüüpi auto katusetelki koos eeskojaga. Lisaks on uudistamiseks kohal ka renditav omavalmistatud haagissaun.

Kõikide Adventure Jack stendi külastajate vahel, kes täidavad kohapeal loosikupongi, lähevad loosi tasuta 3-päevane katusetelgi kasutusõigus, tasuta 1-päevane haagissauna kasutusõigus ning 100 € adventurejack.ee veebipoe krediiti katusetelgi või selle eeskoja soetamiseks.

www.adventurejack.ee

BALTIC OVERLANDERS (OVERLAND READY SIA)

Kategooria: matkavarustus

BALTIC OVERLANDERS on James Baroud, Egoe Nest ja Alu-Cab brändide esindaja Baltikumis. Messil näeb nende stendis James Baroud ja Alu-Cab katusetelke ning Egoe Nest köögi- ja voodikomplekte, mis võimaldavad muuta iga auto kiiresti matkaautoks.

www.balticoverlanders.eu

Telksaunad.ee (Karlest OÜ)

Kategooria: matkavarustus

Telksaunad.ee on Eesti suurim telksaunade maaletooja, müüja ja rentija. Messil on nad väljas oma kõige populaarsema mobiilse pop-up saunalahendusega Saunacube. Lisaks saab nende stendis tutvuda telksaunade juurde käiva lisavarustusega ning vormistada tellimusi. Kiirematele on kaup ka kohapeal olemas. 

www.telksaunad.ee

Cube House OÜ

Kategooria: ratastel majad ja minimajad

Cube House OÜ tegeleb väikemajade ja saunade tootmisega. Messil jagavad nad infot oma toodangu kohta ning kohapeal saab tutvuda nende 25 m2 saunamajaga.

www.cubehouse.ee

MyOTO (AD Production SIA)

Kategooria: matkaautod, matkabussid ja haagissuvilad; ratastel majad ja minimajad

 

AD Production tegeleb eritellimusel valmistatud ja individuaalselt disainitud haagissuvilate ja minimajade tootmisega. Messil esitlevad nad ujuvhaagissuvilat, millega saab sõita järvele ja kasutada seda näiteks stiilse ujumisplatvormina, kalastamiseks või lihtsalt kõigi mugavustega lõõgastumiseks.

www.yeswecan.lv

Camping Pikseke

Kategooria: turism

Camping Pikseke asub maalilises Haapsalu väikelinnas kesklinna vahetus läheduses. Messil tutvustab Pikseke oma majutusvõimalusi karavanituristidele ja telkijatele ning samuti kämpingmajades peatumisvõimalusi. Lahkesti jagatakse infot ka kohalike tegevuste ja vaatamisväärsuste kohta.

www.campingpikseke.com

Solar Caravan Park

Kategooria: turism

Solar Caravan Park tutvustab messil oma kämpingut, mis asub Pärnu kesklinna (10 km) ja Valgeranna (6 km) turismipiirkondade vahetus läheduses. Solari kämpingus on teretulnud nii matkaautode ja haagissuvilatega puhkajad kui telkijad. Tänu suurtele parklakohtadele on võimalikult palju privaatsust igal karavanpargis viibijal. Oodatud on kõik, kes hindavad rahulikku keskkonda ja puhtas õhus viibimist. Solar Caravan Park toimib valdavalt päikeseenergial.

www.solarcaravan.ee

Salamaa Camping

Kategooria: turism

Salamaa Camping asub Eesti ühes kaunimas paigas Taevaskojas, kust legendaarsed Taevaskoja liivakivi paljandid jäävad vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Kämpingus on karavanikohad, telkimiskohad ning hostel. Messil tutvustab Salamaa lähemalt oma kämpingut ja selle võimalusi, ümbritsevat piirkonda ning jõelaev Lonnyt, mida nad samuti opereerivad.

www.estcamping.ee

SIA Apaļkalns ja Usma SPA SIA

Kategooria: turism

Apaļkalns ja USMA Spa Hotel & Camping on Lätis asuvad kämpingud. Messil tutvustavad nad lisaks endale ka teisi Balti riikide kämpinguid ning jagavad infot selle kohta, milliseid põnevaid kohti Lätis külastada ja mis tegevusi ette võtta. Muuhulgas tutvustavad nad Gauja jõe rahvusparki ning sealseid matkamise, kanuumatkade, jalgrattasõidu jm võimalusi ning huvipunkte. Igal tunnil on võimalik nende stendis osaleda tegevustes ning võita väga kasulikke ja maitsvaid auhindu.

www.apalkalns.lv

www.usma.lv

Eesti Kämpingute Liit

Kategooria: turism

Eesti Kämpingute Liit ühendab Eestis tegutsevaid kämpinguid, mis pakuvad liidu kehtestatud standarditele vastavaid teenuseid matkaautode ja haagissuvilatega reisijatele. Kämpingutes saavad ööbida ka telkijad ning paljud pakuvad ka kämpingmajades ja/või tubades ööbimisvõimalust.

Messil tutvustab Eesti Kämpingute Liit oma liidu kämpinguid ning laiemalt Balti Kämpingute Liitu kuuluvaid kämpinguid. Samuti Balti riikide ühist veebilehte www.campingbaltic.com, kust leiab infot kõikide liitu kuuluvate kämpingute, nende pakutavate teenuste ning nende ümbruses olevate vaatamisväärsuste kohta. Just teie vajadustele vastava kämpingu leidmiseks saab kasutada mugavat filtreerimisfunktsiooni.

www.campingbaltic.com

Klubi Eesti Karavan

Kategooria: turism

Klubi Eesti Karavan on Eesti suurim ja vanim karavaniklubi, kuhu kuulub üle 800 karavanihuvilise. Messil tutvustavad nad oma tegemisi ning klubi liikmeks olemise eeliseid.  

www.eestikaravan.eu

Kesk-Eesti Giidid MTÜ

Kategooria: turism

Kesk-Eesti Giidid MTÜ tutvustab messil Eestis toimuvaid karavaanaritele planeeritud ekskursioone ning Mulgimaad, jagab infot Soomes reisimise osas ning tutvustab matkaparkki.fi rakendust. 

Viikingmatkad (Prolevel OÜ)

Kategooria: teenused

Viikingmatkad korraldab kanuumatkasid Keila jõel ning pakub minikaravani renditeenust. Messil saab tutvuda nende rendikaravani ja kanuumatkadega ning teha kohapeal ka broneeringuid.

www.viikingmatkad.ee

Haagissuvila-interjöör.jpg
bottom of page