top of page
Outdoor Summer Party_edited_edited_edited.jpg

CaravanTreffi programm

CaravanTreffi programm pakub kõikidele võimalust meeleolukalt aega veeta. Päeval saab aktiivselt tegutseda ning õhtuti muhedas seltskonnas kaasakiskuva muusika saatel jalga keerutada.

Mida õhtutelt oodata?

Igal õhtul hoiab peotuju üleval live bänd. Lõõgastus ja hea tuju on garanteeritud!

 

Õhtusele programmile lükkame hoo sissse kell 19:00, mil alustame elava soomekeelse muusikaga Meinhard Schulzi esituses. Bändid astuvad igal õhtul lavale kell 20:30.

Keda on oodata?

2. mai

Ansambel Lillelised

 

3. mai

Ansambel Meie Mees

 

4. mai

Mait ja Mikko Maltis

Meie Mees kodulehele.jpg

Kuidas veeta festivalipäevi?

Oleme ka päevad Sinu jaoks meeldivalt ära sisustanud!

Vanamõisa kevadlaat ja CaravanFest mess

CaravanTreffiga koos toimub Vanamõisas CaravanFest mess ja traditsiooniline kevadlaat, kuhu CaravanTreffi osalistel on TASUTA sissepääs. Nii messil kui laadal jagub põnevat avastamist kõigile.

CaravanFesti seminariprogramm

Laupäeval, 4. mail saab kuulata mitmeid karavaniturismiga seotud ettekandeid oma ala spetsialistidelt. Tutvu seminariprogrammiga siin

AVANT laadurite demopäevad

Enamus karavani inimesi on ka tehnikahuvilised. Just teile mõeldes toob Sami AS üritusele kohale oma AVANT laadurid. 3. ja 4. mail saavad kõik soovijad ise rooli hüpata ja erinevaid töövahendeid katsetada. See on ühtaegu nii lõbus kui hariv kogemus ning kes teab, äkki leiad just siit omale järgmise lemmik abimehe.

Toitlustus

Selle eest, et saaksid festivalipäevadest maksimumi võtta ja ei peaks ise kokkamisele aega kulutama, hoolitsevad meie toitlustajad. Menüü on mõnusalt pikk ja võid kindel olla, et kõht saab maitsvat kraami täis.

Toitlustajad on kohal alates reedest, 3. maist. 

Turvalisus

Ürituse turvalisuse tagab nii päeval kui öösel ning õhtustel üritustel Meeskond Security OÜ.

Kohtumiseni CaravanTreffil!

bottom of page